• Skladem
  QUICKBAYT SPRAY, 1kg
  * Obrázky jsou pouze informativní

  - Vysoce atraktivní nástraha pro mouchu domácí
  - Aplikace postřikem nebo nátěrem
  - Rychlé a dlouhodobé působení
  - Nezanechává skvrny

  Působení přípravku
  ¨ QuickBayt Spray obsahuje imidacloprid (100 g/kg), což je široce používaná a osvědčená učinná látka v ochraně rostlin.
  - Jedná se o vysoce atraktivní nástrahu (obsahuje cukr a další 2 atraktanty), která je přijímána mouchami jako potrava. Imidacloprid působí na mouchu domácí jako požerový jed, ale má častečně i kontaktní účinek.

  Použití
  - QuickBayt Spray je účinný na mouch domácí. Je vhodný do všech objektů živočišné výroby (vepříny, kravíny, chovy drůbeže), ale je možno jej použít i v dalších prostorech s výskytem much. Nezanechává skvrny, ale je třeba vzít do úvahy, že se aplikuje cukerný roztok.

  Forma aplikace
  - QuickBayt Spray se používá jako postřik nebo jako nátěr. Na větší plochy je možno použít postřik, při kterém se ošetřují místa výskytu - stěny, konstrukce, okna, dveře. Ošetřují se pouze pruhy o šířce cca 1m nízkotlakovým postřikovačem (1 bar). Nátěr se používá na menší plochy nebo lze nátěrem ošetřit desky, které se potom rozmístí v prostoru.

  Dávkování
  - QuickBayt Spray se při postřiku ředí vodou v poměru 250g přípravku na 2l vody, při nátěru v poměru 250g přípravku na 200ml (vlažné) vody. Uvedené množstív je v obou případech určeno k ošetření prostoru o 100 m čtverečných podlahové plochy. Při postřiku ošetříme cca 40 m čtverečných stěn a dalších ploch, při nátěru se natřou malé plochy (cca 10 x 30 cm), celkem asi 30 těchto ploch na 100 m čtverečných.

  Další doporučení
  - QuickBayt Spray působí v závislosti na daných podmínkách 4 - 6 týdnů. Po této době je třeba provést opakování, pokud výskyt much přetrvává.
  - Doporučujeme použití v kombinaci s larvicidem Baycidal 25 WP, který působí na vyvíjející se larvy a tím omezuje možnost vzniku resistence a prodlužuje dobu účinku.


  Dostupnost: ihned
  Kód zboží: B-QUIC

  Cena s DPH: 2 396,00 Kč
  Cena bez DPH: 1 980,17 Kč
  ks