• Ochucené minerální müsli SemperMin 15 kg
  Ochucené minerální müsli SemperMin 15 kg
  * Obrázky jsou pouze informativní

  Ochucené minerální müsli

  15 kg

  SemperMin je doplněk krmné dávky k objemovému krmivu a obilí. Struktura müsli je pro koně velmi přijatelná.

  SemperMin splňuje všechny požadavky moderní mineralizace:

  vysoce chutné složení,
  optimální obsah vápníku a fosforu v souladu s celkovým složením,
  vysoká využitelnost stopových prvků.

  Vstřebávání jednostranného, na vápník velmi bohatého, anorganického minerálního krmiva nevede k požadovanému úspěchu, který by byl z krmné dávky optimální. Takové krmivo podporuje vznik vyrážek, problémy s kopyty, chronické bronchitidy, nedostatečný růst a neplodnost, přestože je dodávání minerálního krmiva na denním pořádku.

  Vysokým podílem přírodních mořských minerálů a organických komplexních vazeb dostává kůň k dispozici vedle vitamínů i vysoce dostupné minerály a stopové prvky.

  K vyrovnanému poměru vápníku a fosforu bylo dbáno na snížení celkového podílu těchto látek v krmivu. Saponifikace nebo substituční reakce ve střevech tím bude minimalizována a přijetí stopových prvků už nebude stát nic v cestě.

  U koní s krmivem vyvolanými poruchami imunity nebo ekzémem doporučujeme přidávat ke krmné dávce 50g MicroVitalu.

  Složení:
  kukuřičné klíčky, pšeničné otruby, řezané seno, mořské řasy, melasa z cukrové řepy, mořská sůl, jablečné matoliny, karotka, byliny, pšeničné klíčky, Fumarat hořečnatý, lněné semínko, pivovarské kvasnice, hrušková šťáva, za studena lisovaný lněný olej

  Doporučení:
  Velcí koně 100g, poníci 50g, plemenné klisny 200g, hříbata 70g – doporučujeme zdvojnásobit dávkování u koní se zvýšenou potřebou výživných látek.


  Dostupnost: na dotaz
  Kód zboží: HIP-SEMPER15

  Cena s DPH: 910,00 Kč
  Cena bez DPH: 791,30 Kč
  ks