p. Klusová - spokojená zákaznice

Bezpečnost na prvním místě!Bezpečnostní vestu Covalliero PROTECTO LIGHT jsem zakoupila pro svoji dceru, která je z ní nadšená. Nejenže je vesta pohodlná a prodyšná, ale rovněž také kladně hodnotím zapínání na zip, díky kterému se snadno a rychle obléká. Velké plus má vesta za možnost upravení velikosti pomocí suchých zipů.

Vřele doporučuji!


Ing. Monika Míčková - hlavní zootechnička

Boudy pro telata a stájové příslušenství / Zemědělský podnik a.s.Město AlbrechticeV říjnu 2017 byla do našeho podniku realizována dodávka plastových bud pro telata s příslušenstvím (kat. č. 14566). Funkčnost těchto bud hodnotím velmi pozitivně. Telata jsou v boudách umístěna již od narození. Po šesti týdnech jsou přesunuta do stáje, kde jsou umístěna vjednotlivých kotcích po 10 až 11 kusech. I do stájí jsme od firmy KETRIS pořídili příslušenství napájecí vanu s dudlíky a jesle. Zejména napájecí vana pro telata Multi Feeder (kat. č. 14201) má velký přínos pro odchov telat. Jednoznačně doporučuji tuto novinku.

Děkuji firmě Ketris za perfektně zvládnutou logistiku dodávky uvedených bud.


MVDr. Dominika Matušková – Brno

Oblečení z kolekce COVALLIERO – i pro práci v extrémních klimatických podmínkách. / Terénní veterinářka, Brno.Při studiu jsem začala spolupracovat s firmou Ketris jako modelka na prezentacích jezdeckého oblečení Covalliero. Po ukončení VFU a s nástupem do práce – terénní veterinářka – obstálo oblečení Covalliero i v extrémních klimatických podmínkách na výbornou.

Covalliero je pro mě ideální volba, a navíc profesionální a přátelský přístup „lidí“ v Ketrisu vnímám jako bonus navíc.

Celému týmu Ketrisu velký dík.


Josef Veselý ml.

Stříhací strojek WELLINGTON – pro komfortní a profesionální stříhání | Farma Veselý, ChlumětínNaše rodinná farma je situována v obci Chlumětín na Českomoravské vrchovině a naše činnost je zaměřena na chov ovcí plemene Berichon du cher, Bílé alpské a kříženců Oxford down. Spolupracujeme dlouhodobě s firmou KETRIS – dodavatelem farmářských a chovatelských potřeb – v oblasti celého nabízeného sortimentu (elektrické ohradníky, stájové vybavení, pomůcky pro chov ovcí, …). A právě letošní rok 2016 jsme zahájili pro nás poměrně velkou investicí, a to nákupem profesionálního stříhacího strojku WELLINGTON. Při jeho převzetí jsem neváhal ani vteřinu, okamžitě jsem ho zkompletoval a vyzkoušel na první ovečce. A potvrzuji, stříhání byla pro mě elegantní hra. Využil jsem rovněž příležitosti fixované ovečky a ošetřil jsem paznehty nůžkami FELCO rovněž ze sortimentu firmy KETRIS. Vše jsme zdokumentovali a dali k dispozici oddělení marketingu v KETRISU. Se svojí velmi pozitivní zkušeností se stříhacím strojkem WELLINGTON a i ostatními pomůckami od firmy KETRIS potvrzuji dnes již okřídlené rčení:“ Za kvalitní zboží se vyplatí připlatit“

Firmě KETRIS děkujeme tímto za dlouholetou obchodní spolupráci, která za všechna ta dlouhá léta přerostla v osobní přátelství.


Ing. Pavel Šeliga

Ekologicky hospodařídí zemědělec a chovatel masného skotu | ValašskoVadí mi, že je dnes vše podřízeno spotřebě a konzumu. Snažím se dělat věci jinak. V souladu s krajinou a předávat tyto věci dál. Studentům co za mnou chodí i různým ekologickým aktivistům. Mám své hodnoty a zásady a firma KETRIS mi do tohoto konceptu svým přístupem zapadá. Kdybych to měl říct odborně, tak KETRIS je dnes pro mě stabilizovaná firma a seriózní obchodní partner s osobním přístupem a dobrou firemní kulturou.

O mé volbě dodavatele rozhodují i jiné hodnoty, než pouhá nabídka zboží. Pro mě je důležitá tradice a serióznost. Já s firmou KETRIS spolupracuji již dlouho. Vlastně od počátku jejího působení na českém trhu. Jako první z dnes fungujících firem s chovatelskými potřebami mi KETRIS nabídl ucelenou škálu pomůcek, potřebných pro chov dobytka. To je pro mě důležité a rozhodující. Brát věci z jednoho místa a nestarat se.

Ony to jsou třeba maličkosti, jako že mi přestaly utíkat 2x týdně ovce, protože mi byly doporučeny jiné zdroje pro elektrický ohradník. Vše bezproblémově funguje.

Vím že obratově patří firma KETRIS k menším dodavatelům, ale pro mě je velmi důležitá.
Jsem rád, že i díky firmě KETRIS se mi daří mé zkušenosti z podnikání předávat dál.

MVDr. Markéta Sedlinská

Chovatelka koní | Jižní Morava


“Stájová kamera se vyplatí i pro jednu chovnou klisnu. Vyplatí se ji pořídit i kvůli jednomu porodu v roce.“

Proč stájovou kameru? Už jsem hlídala hodně porodů, říká doktorka Sedlinská, a z mnohaleté zkušenosti vím, že jen ve vyjímečných případech se dá omezit hlídání na 1-2 noci. I když to vypadá, že klisna už musí každým okamžikem rodit, velmi často se porod a tím pádem hlídání porodu protáhne na několik bezesných nocí. A tak se stává toto hlídkování při očekávaném porodu pro chovatele noční můrou a traumatem. Není potom vzácností, že v důsledku vyčerpání chovatel porod po několika bezesných nocí promešká.

Budík si sice chovatel natáhnout musí, ale v pohodlí postele během několika vteřin pouhým pohledem na kameru zjistí, co se děje ve stáji a pokud porod ještě neprobíhá, nerušeně pokračovat ve spánku.

Samozřejmě i díky přenosu zvuku je kamera užitečná pro kontrolu situace ve stáji. Eventuální výskyt kolikového onemocnění, u kteréhokoli koně ve stáji, je díky kameře odhalen včas.

Díky stájové kameře od firmy KETRIS je pro mě chov koní opět o stupínek radostnější a snazší.

Ing. Jiří Kubernát

Farma Děpoltovice

Dobrý den,

v rámci soutěže o regionální potravinu Karlovarského kraje bych Vám chtěla oznámit, že díky máselnici, kterou jsme u Vás zakoupili, jsme pro letošní rok v kategorii mléčné výrobky ostatní získali 1. místo za Děpoltovické máslo a díky kefírové kultuře také od Vás i 2. místo za Děpoltovický kefír. Tudíž po dobu 4 let můžeme používat označení "Regionální potravina Karlovarského kraje 2013".

Děkujeme
Jan Hořák

Chovatel masného skotu | Janovice u RýmařovaS firmou KETRIS spolupracuji již mnoho let v oblasti celého sortimentu. Zejména elektrické ohradníky značky CORRAL dle mě splňují všechny požadavky bezpečnosti a funkčnosti.

Spolupráce s firmou KETRIS je pro mě zcela optimální. Pravidelné návštěvy obchodního zástupce přímo u Nás na farmě zaručují okamžitou informovanost o produktech a novinkách v sortimentu popř. vyhlášených slevových akcích. Rychlá dodávka zboží po objednání je realizována, buď do 24 hodin poštou, nebo je doručena bezúplatně firemním vozidlem.

Co považuji za velmi vstřícné je systém „zápůjčních“ zdrojů CORRAL v případě poruchy. Doporučuji farmářům, kteří svůj dobytek pasou, elektrické ohradníky CORRAL od dodavatele KETRIS.

Dlouholetá a kvalitní spolupráce s níže uvedenými významnými leadry českého zemědělství dokazuje, že minerální a solné lizy BIOSAXON jsou špičkou v oblasti minerálních a solných doplňků, jak složením, tak kvalitou zpracováním viz. seznam dlouholetých odběratelů lizů BIOSAXON.


Další reference

 • Statek Šindelová s.r.o.
 • Staroměstská zemědělská společnost
 • Nečtinská zemědělská a.s.
 • Horský statek Abertamy s.r.o.
 • Agroprodukt Supíkovice spol s.r.o.
 • Statek Benecko s.r.o.
 • Hesako zem. Výroba, s.r.o.
 • Hoško Jan Zemědělské práce
 • ALM centrum s.r.o.
 • Šeliga Pavel, Ing.
 • Genoservis, a.s.
 • Jiří Jura, spol. s r.o.